TERMINI TESTIRANJA S HITRIMI ANTIGENSKIMI TESTI - NOVO

Termini testiranja s hitrimi antigenskimi testi

za osebe s simptomi respiratorne okužbe:

• od ponedeljka do petka med 11.00 in 12.00 uro
  • sobota in nedelja med 7.00 in 8.00 uro

Med čakanjem je potrebno ohranjati medsebojno razdaljo (najmanj 1,5 m) in nositi pravilno nameščeno zaščitno masko.

za zdrave osebe:

• od ponedeljka do petka med 12.30 in 13.00 uro
  • nedelja med 8.30 in 10.00 uro

Testiranje je brezplačno za osebe:

• ki imajo stalno ali začasno prebivališče v Republiki Sloveniji,
  • delajo pri delodajalcu s sedežem v Republiki Sloveniji ali
  • imajo diplomatski status.

Oseba izpolnjuje pogoj, če predloži izkaznico zdravstvenega zavarovanja oziroma evropsko kartico zdravstvenega zavarovanja. Oseba, ki ne more izkazati zdravstvenega zavarovanja, lahko stalno ali začasno prebivališče izkazuje z osebno izkaznico, s potnim listom, z diplomatsko izkaznico ali z drugimi javnimi listinami. Oseba, ki nima prebivališča v Republiki Sloveniji in dela pri delodajalcu, ki ima sedež v Republiki Sloveniji, izpolnjevanje pogoja praviloma izkazuje s kartico zdravstvenega zavarovanja.

Potrdila izdajamo tudi v angleškem jeziku.

Več informacij v času testiranja na 02 87 05 307 ali 02 87 05 200.

Sprememba velja od 21.01.2022 dalje.